Доступність посилання

ТОП новини

Рибак: Партія регіонів веде «мляві переговори» з «Єдиним центром» про об’єднання


Партія регіонів веде «мляві переговори» з партією «Єдиний центр» про об’єднання. Про це журналістам заявив перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак.

За його словами, переговори тривають, але поки що результату немає, «якщо був би, то вже на сьогоднішньому з’їзді було б об’єднання, як із «Сильною Україною»».

На уточнююче запитання, чи відповідає дійсності інформація в ЗМІ про те, що Сергій Тігіпко виступав проти об’єднання Партії регіонів з «Єдиним центром», Володимир Рибак відповів: «Такого і близько не було ні з одного, ні з іншого боку». «Тігіпко ніколи таких заяв не робив і ніколи ми не обговорювали цього питання», – додав він.

За словами Рибака, нині ведуться переговори про співпрацю на виборах «у різних формах» з керівниками 50 партій. Водночас він наголосив, що мова не йде про об’єднання з «Народною партією». «Народна партія піде самостійно на вибори. Я не бачу варіанту іншого», – сказав Володимир Рибак.

Сьогодні у Києві відбулися з’їзди партії «Сильна Україна» й Партії регіонів. Під час з’їзду «Сильної України» делегати ухвалили рішення про злиття партії з Партією регіонів. На з’їзді Партії регіонів делегати підтримали пропозицію про об’єднання з «Сильною Україною». Сергій Тігіпко, який очолював цю партію, віднині є членом Партії регіонів і заступником голови цього політичного об’єднання.
XS
SM
MD
LG