Доступність посилання

ТОП новини

МЗС України нагадує правила отримання шенгенських віз і радить їх дотримуватися


Радник відділу візової політики департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Віталій Мошковський рекомендує українцям під час отримання шенгенських віз правильно вибирати країну, в якій вони їх отримуватимуть.

«Для того щоб уникнути проблем під час в'їзду зі своєю шенгенською візою в «зону Шенгену», під час оформлення цієї візи необхідно правильно визначати країну її отримання», – сказав він в Києві в понеділок.

За його словами, є три основні правила.

«Віза має бути оформлена в країні, до якої ви в'їжджаєте, і в посольстві тієї країни, від якої ви маєте запрошення на цю візу. Друге правило: якщо ви їдете до декількох країн, треба визначити, в якій із країн ви найбільше проводитимете часу, яка з цих країн є основною, і саме до посольства цієї країни звертатися по візу. Третє правило: якщо тур буде через декілька країн, але не можна виділити основну країну, треба отримати візу тієї країни, до якої ви в'їдете першою», – розповів Мошковський.

Також він радить під час оформлення візи не звертатися по допомогу сумнівних посередників, а також при перетині кордону завжди мати документи, які підтверджують мету поїздки.

«Віза ще не гарантує в'їзду до країни», – зазначив він.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG