Доступність посилання

ТОП новини

Саркозі пропонує карати за відвідання сайтів про тероризм і насильство


Президент Франції Ніколя Саркозі заявив сьогодні, що домагатиметься запровадження кримінальної відповідальності за відвідання інтернет-сайтів на теми тероризму чи насильства.

Виступаючи в телевізійному зверненні після того, як поліція застрелила підозрюваного в убивствах семи людей, він заявив: «Відтепер усі, хто регулярно відвідуватиме сайти в інтернеті, які вихваляють тероризм чи закликають до розбрату і насильства, будуть покарані за законом. Усі, хто виїжджає за кордон, щоб пройти обробку ідеологією тероризму, будуть покарані за законом».

При цьому Саркозі наголосив на необхідності єдності французького суспільства після вбивств євреїв і військових, які здійснив ісламістський екстреміст. «Сьогодні французи мають подолати своє обурення і не піддаватися гнівові. Наші співвітчизники-мусульмани не мають нічого спільного з шаленими мотивами одного терориста», – заявив він.

Раніше сьогодні загін спецпризначення поліції при штурмі квартири, де перебував підозрюваний в убивствах, у місті Тулузі на півдні Франції застрелив його. 23-річний Мохаммед Мера, громадянин Франції алжирського походження, свого часу бував в Афганістані і Пакистані, де проходив підготовку в таборах бойовиків. За повідомленнями, в перебігу переговорів із поліцією протягом понад 30-годинної облоги Мера зізнався в скоєних убивствах трьох французьких військовослужбовців, трьох учнів єврейської школи і рабина, які він назвав помстою за загибель палестинських дітей на окупованих Ізраїлем територіях і участь французьких військових у місіях у мусульманських країнах.
XS
SM
MD
LG