Доступність посилання

ТОП новини

В опозиції називають помилкою рішення Порошенка очолити Міністерство економіки


Народні депутати від опозиції називають помилкою рішення Петра Порошенка очолити Міністерство економіки.

Член фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Шевченко висловив думку, що Порошенко припустився помилкового рішення. «Я думаю, що це помилкове рішення, якими б благородними не були мотиви у Петра Олексійовича», – сказав він.

На переконання депутата, сьогодні немає шансів реалізувати реформи, перебуваючи у команді Віктора Януковича і Миколи Азарова.

«Це не принесе користі та змін країні, це не принесе реформаторської слави особисто Петру Порошенку, але це означає, що Порошенко, як і будь-який інший член уряду, нестиме відповідальність за ситуацію, яка є в країні як з економікою, так і з політичними правами та свободами», – сказав Шевченко.

При цьому Шевченко висловив сподівання, що сьогоднішнє призначення жодним чином не вплине на редакційну політику медіа-ресурсів Порошенка, і в першу чергу це стосується «5 каналу».

Він не виключив, що наявність такого медіа-ресурсу у Порошенка могло стати однією із причин залучення його до роботи у владі.

Член фракції НУ-НС Олесь Доній назвав помилкою рішення Порошенка йти у владу. За його словами, опозиція зазнала дошкульного удару, оскільки могла б розраховувати на участь Порошенка у виборах від опозиції, наприклад, у Вінницькій області, де він має сильні позиції.

«Тому з боку влади це зрозумілий вчинок. Що стосується Порошенка, то зрозуміло, що нинішня влада не має моральних бар’єрів і чинить страшенний тиск на бізнес-структури, і, відповідно, кожен бізнесмен є надзвичайно вразливим», – сказав Доній.

При цьому він зауважив, що не може стверджувати, що на Порошенка чинився тиск, але те, що це сьогодні є загальною практикою, є фактом.

Сьогодні Петра Порошенка призначено міністром економічного розвитку і торгівлі України.
XS
SM
MD
LG