Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: країни-члени Митного союзу мають враховувати інтереси партнерів


Микола Азаров
Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав учасників Митного союзу враховувати не лише свої інтереси, а й потреби своїх великих партнерів. Про це він заявив на зустрічі у Києві з головою колегії Євразійської економічної комісії Віктором Христенком.

«Ми проводимо політику максимального сприяння та усунення бар’єрів у взаємній торгівлі. Ми хотіли б, щоб наші колеги в Митному союзі працювали над проблемами введення сприятливих умов у взаємній торгівлі, а не розглядали питання з точки зору виключно інтересів трьох країн-учасниць союзу», – зазначив глава українського уряду.

Микола Азаров зазначив, що Україна відправила Митному союзу свої пропозиції щодо співпраці у форматі «3+1» й отримала відповідні пропозиції союзу, які нині вивчає.

Нині у Митний союз на пострадянському просторі об’єднані Російська Федерація, Білорусь і Казахстан. Учасники об’єднання неодноразово агітували Україну приєднатися до союзу, однак Президент Віктор Янукович окреслив формат співпраці з Митним союзом формулою «3+1», тобто як співпрацію з країнами-членами без формальної інтеграції.
XS
SM
MD
LG