Доступність посилання

ТОП новини

У Франції почали слідство через можливу співучасть у сутенерстві колишнього голови МВФ Стросс-Кана


Через секс-скандали Стросс-Кан втратив можливість брати участь у виборах президента
Щодо колишнього голови Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана офіційно почали слідство через його можливу співучасть у сутенерстві. Про це повідомив адвокат обвинуваченого Рішар Малька.

За словами адвоката, його підзахисного підозрюють в організації сумнівних вечірок за участю повій. Як наголосив Малька, сам Стросс-Кан «не вважає себе винним, він не знав про те, що жінки, з якими він проводив час, були повіями».

«Але навіть якщо припустити, що мій підзахисний знав про статус цих жінок, не можна забувати, що мати стосунки з ескортом не є порушенням французького законодавства, це – абсолютно легітимна приватна справа за обопільною згодою», – додав Рішар Малька.

Офіційних обвинувачень Стросс-Канові наразі не висували.

Колишній фаворит передвиборних перегонів за посаду президента Франції Стросс-Кан нині є фігурантом справи про проституцію. У листопаді минулого року у розпорядженні французьких правоохоронних органів опинилася смс-листування Стросс-Кана і одного з арештованих сутенерів. З огляду на це листування, ЗМІ написали про те, що колишній глава МВФ не тільки регулярно вдавався до послуг повій, але й безпосередню участь в організації сумнівних вечірок. Саме за це, за французькими законами, Стросс-Кану може загрожувати покарання у вигляді 20 років позбавлення волі.

У травні 2011 року Домінік Стросс-Кан опинився в центрі іншого скандалу, через який він був змушений піти у відставку з посади глави МВФ: його обвинуватили у зґвалтуванні покоївки одного з нью-йоркських готелів. Цю справу зрештою закрили через відсутність належної доказової бази.
XS
SM
MD
LG