Доступність посилання

ТОП новини

Обама щодо переговорів із Медведєвим: мені нічого приховувати від своїх виборців


Президент США Барак Обама наголошує, що не бачить непослідовності у своїх репліках у бесіді з російським колегою Дмитром Медведєвим під час зустрічі у Сеулі, і загалом йому нічого приховувати від своїх виборців. Про це він наголосив у столиці Південної Кореї, де американський лідер бере участь у саміті з питань ядерної безпеки.

На думку Обами, передвиборна кампанія у США не сприяє конструктивним дискусіям між демократами і республіканцями у питаннях зовнішньої політики.

Напередодні ЗМІ оприлюднили фрагмент конфіденційної бесіди Обами з президентом Росії Дмитром Медведєвим, яка стала доступною через помилку техніків під час саміту. Говорячи про плани США зі створення глобальної системи ПРО, Обама зазначив, що після виборів зможе виявити більшу гнучкість у переговорах із Москвою на цю тему.

Після оприлюднення цієї бесіди ймовірний суперник Обами на виборах президента, республіканець Мітт Ромні розкритикував Обаму за готовність піти на поступки перед Росією. Інший республіканець, голова підкомітету Конгресу з питань сил стратегічного призначення Майкл Тернер заявив про неприпустимість перетворення ПРО на предмет торгу у відносинах із Росією.
XS
SM
MD
LG