Доступність посилання

ТОП новини

Опозиційні партії на Дніпропетровщині об’єдналися для участі у виборах


Опозиційні партії Дніпропетровщини домовилися про об’єднання і спільну участь у парламентських виборах. Про це лідери обласних осередків партій повідомили сьогодні на прес-конференції.

За словами представників партій, спершу до об’єднаної опозиції Придніпров’я увійшли осередки 5 політичних партій – «Батьківщини», «Нашої України», «Фронту змін», всеукраїнського об’єднання «Свобода», а також партії «УДАР», вже потім до них приєдналися Конгрес українських націоналістів та «Народний рух України».

«Під час нашої роботи до нас підключилися численні громадські організації. Ми працюємо над спільною програмою дій на майбутніх парламентських виборах. Остаточне рішення буде ухвалене на з’їзді, який відбудеться 30 березня», – сказав заступник голови обласної «Батьківщини» Олег Робкін.

Водночас, як зазначив голова обласного осередку «Свободи» Андрій Денисенко, механізм висунення єдиного кандидата від опозиції на мажоритарних округах вже готовий.

За словами лідерів партійних осередків, аби визначитися з кандидатурами, які висуватимуть від об’єднаної опозиції Дніпропетровщини, заплановано провести праймеріз – попередні вибори, де оберуть по одному кандидату на кожен округ в області.

У січні низка опозиційних партій уклала угоду про спільні дії, згідно з основним пунктом якої опозиційні сили-учасниці угоди формують єдиний список кандидатів на народних депутатів, які балотуватимуться в мажоритарних округах, за принципом один округ – один кандидат від об’єднаної опозиції. Партійні ж списки залишатимуться окремі.
XS
SM
MD
LG