Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: Грищенко говорив про якнайшвидше виконання зобов’язань у ПАРЄ


Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в перебігу зустрічі зі співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи в справах України Марієтта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс заявив у четвер про «незмінність курсу» держави, спрямованого на «якнайшвидше завершення виконання» Україною обов’язків та зобов’язань, узятих при вступі до Ради Європи, повідомила прес-служба МЗС.

У повідомленні нічого не згадано про слова міністра, що, як заявили співдоповідачі, вразили їх на зустрічі, про те, що Україна може не виконувати резолюції ПАРЄ.

Як цитували агентства переклад слів Марієтти де Пурбе-Лундін на прес-конференції, вона була «шокована» словами міністра і «тим, як він це сказав», коли Грищенко заявляв, що Україна «може робити все, що завгодно», і навіть не виконувати ні резолюцій ПАРЄ, ні рекомендацій Моніторингового комітету. За її словами, це було несподіванкою, бо зустріч із Грищенком таким чином «затьмарила» весь візит співдоповідачів до України. Вона додала, що раніше інші представники української влади на зустрічах із ними викладали інші позиції.

Співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ перебувають цими днями в Україні з візитом, щоб перевірити виконання Україною резолюції ПАРЄ від 26 січня про діяльність демократичних інституцій в Україні. На початку місяця ПАРЄ заявила про відсутність поступу в виконанні Україною цієї резолюції.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG