Доступність посилання

ТОП новини

Італійський Інтерпол підтверджує екстрадиційний арешт Авакова


Бюро Інтерполу в Римі підтверджує екстрадиційний арешт колишнього керівника Харківської обласної державної адміністрації, лідера обласної організації «Батьківщини» Арсена Авакова. Про це йдеться в офіційній відповіді бюро Інтерполу в Римі на адресу українського бюро в Києві, який цитує агенція «Інтерфакс-Україна».

«Наш судовий орган у Римі підтвердив тимчасовий арешт зазначеної особи з метою видачі вашій країні на підставі ордера про арешт, виданого 31 січня 2012 року судовим органом в Харкові», – мовиться у повідомленні.

У документі зазначається, що, відповідно до норм Європейської конвенції про видачу правопорушників, екстрадиційні документи мають надійти безпосередньо до Міністерства юстиції Італії або дипломатичними каналами протягом 40 днів із 27 березня.

Учора про тимчасовий арешт Авакова в Італії на 40-денний термін повідомила Генеральна прокуратура України. Натомість у партії «Батьківщина» заявили, що суд не розглядав питання про арешт Авакова.

27 березня підтвердилася інформація про затримання Арсена Авакова в Італії. Генеральна прокуратура заявила, що готує пакет документів для його екстрадиції до України. Тоді ж керівництво партії «Батьківщина» направило листа генеральному секретарю Інтерполу й уряду Італії з проханням врахувати «очевидне політичне мотивування» кримінального переслідування Авакова і звільнити його.
XS
SM
MD
LG