Доступність посилання

ТОП новини

Голова комітету Європарламенту про угоду про асоціацію: м’яч нині на полі влади України


Голова комітету з питань закордонних справ Європарламенту, німецький депутат від групи народних партій Ельмар Брок заявляє, що майбутнє угоди про асоціацію між Україною і ЄС залежить від Києва. Про це йдеться в його коментарі з нагоди сьогоднішнього парафування угоди.

«Парафуючи угоду про асоціацію, Євросоюз дає чітко зрозуміти, що переговори були завершені з метою забезпечення переваг для економіки та народу України. М’яч нині на полі українського уряду», – цитує Брока прес-служба групи народних партій Європарламенту.

За словами голови комітету у закордонних справах, угода про асоціацію може бути підписана і ратифікована лише за умови створення українською владою «необхідних умов», серед яких – відповідність базовим принципам демократії та верховенства права. «Це включає в себе припинення переслідування та ув’язнення опозиційних політиків, що неприйнятно і не узгоджується з верховенством права», – додає євродепутат.

«Опозиція та її лідери повинні мати право на участь у виборчій кампанії на рівних умовах із правлячою партією щодо процедури виборів та доступу до ЗМІ», – мовиться у коментарі Ельмара Брока.

Також, на думку євродепутата, від Президента Віктора Януковича «залежить сприяння отриманню народом його країни переваг від цієї угоди».

Сьогодні у Брюсселі очікується парафування угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG