Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку протестували проти вбивств безпритульних тварин


У Донецьку в суботу відбулася акція-марш проти масових убивств безпритульних тварин в українських містах напередодні Євро-2012, про які заявляють організатори.


Кількадесят донеччан зібралися висловити свій протест проти негуманного ставлення до безпритульних тварин. Учасники акції з плакатами дійшли до головної площі міста, скандуючи: «Ні Євро на крові», «Ми за чесну гру», «Не вбивайте тварин – вони ні в чому не винні» та інше, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Нинішня акція відбулася в рамках міжнародної кампанії, ініціатори якої закликали вийти 31 березня на протест проти знищення безпритульних тварин в Україні напередодні проведення в державі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу. Подібні протести відбуваються цього дня і в інших містах України та в інших країнах.

Раніше цього місяця в Донецьку вже відбулося кілька таких протестів. Зоозахисники оприлюднювали фото- та відеозаписи, на яких сотні тіл собак звалені в яму. Як казали активісти, тіла тварин туди звозять зі всієї області – їх продовжують вбивати, незважаючи на те, що це заборонено за законом.
XS
SM
MD
LG