Доступність посилання

ТОП новини

У Чернівцях відбулась акція проти вбивств безпритульних тварин напередодні Євро-2012


У Чернівцях на Центральній площі в суботу зібралися понад сто осіб із гаслами «Досить вбивати тварин», «Захистимо немічних!», «Будь відповідальний за свою тваринку», багато хто – зі своїми домашніми тваринами, яких колись підібрали на вулиці, повідомляє агентство УНІАН.

Організатори заходу у місті – благодійна організація «Захист безпритульних тварин – не будь байдужим» – збирали підписи на захист безпритульних тварин та грошові пожертви на будівництво у Чернівцях міського притулку для собак.

Учасники маршу вимагають зупинити вбивства тварин, що, за їхніми словами, проводяться різними способами за «сприяння органів влади», та побудувати центри стерилізації та притулку тварин.

Крім цього, учасники вимагали негайного розгляду законопроекту про посилення покарань за вбивство і жорстоке поводження з тваринами.

Акція відбулася в рамках міжнародної кампанії, ініціатори якої закликали вийти 31 березня на протест проти знищення безпритульних тварин в Україні напередодні проведення в державі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу. Подібні протести відбуваються цього дня і в інших містах України та в інших країнах.
XS
SM
MD
LG