Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїль, США та Греція вперше проводять спільні військово-морські навчання


Ізраїль, США і Греція вперше проводять спільні військово-морські навчання: 1 квітня учасники висуваються на вихідні позиції. До 2012 року в таких щорічних навчаннях брали участь тільки США і Ізраїль, але цього року в число партнерів увійшла і Греція, яка виставляє на навчання есмінець, підводний човен, а також бойові літаки і вертольоти.

Для Ізраїлю це перші навчання в Середземному морі з моменту припинення військової співпраці з Туреччиною. Армія оборони Ізраїлю планує відпрацювати елементи підводної війни і тривалі бої в повітрі.

Навчання розпочнуться з військової авіабази США в Суді, пройдуть біля берегів Кіпру і закінчаться в морі в районі Хайфи. В ході маневрів буде відпрацьовано боротьба з підводними човнами, повітряні бої і методи захисту газових родовищ і пов'язаної з ними інфраструктури.

Аналітики відзначають, що навчання можуть бути сигналом для Туреччини, оскільки турецький прем'єр-міністр Реджеп Ердоган неодноразово погрожував знищити бурові вишок ізраїльських, грецьких і американських компаній, що ведуть розробки родовищ в Середземному морі.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG