Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові представників Freedom House зустрічають мітингом


Під стінами харківського міськвиконкому триває мітинг до візиту представників неурядової правозахисної організації Freedom House та їхньої зустрічі з міським головою Геннадієм Кернесом.

Серед учасників – члени громадської організації «Ветерани-чорнобильці України», прихильники партій «Батьківщина» і «Свобода», всього близько 100 осіб. Люди тримають у руках плакати із надписами англійською мовою «Стоп політичним репресіям!», «Аваков – не злочинець».

За словами голови «Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля» Володимира Проскуріна, екстрений пікет влаштували для того, аби представники міжнародної правозахисної організації побачили, що в Україні поширюються політичні репресії як колишніх високопосадовців, так і громадських активістів, зокрема чорнобильців-учасників мітингів. Окрім того, пікетувальники хочуть привернути увагу правозахисників до того, як в Україні порушуються права ліквідаторів, додав Проскурін.

Прихильники «Батьківщини» під стінами міськвиконкому вимагають зокрема забезпечити колишньому прем’єру Юлії Тимошенко належне лікування і припинити її, як вони вважають, політичне переслідування.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, мітинг «Батьківщини» нині триває і під стінами Качанівської колонії, де відбуває покарання Юлія Тимошенко.

Очікується, що сьогодні відбудеться зустріч Юлії Тимошенко із представниками Freedom House. Напередодні вони відвідали у СІЗО колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
XS
SM
MD
LG