Доступність посилання

ТОП новини

Євросоюз зупинив надання Україні технічної допомоги


Євросоюз зупинив надання Україні технічної допомоги. Про це повідомив журналістам голова представництва ЄС в Україні, посол Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

За його словами, цей крок спричинений зокрема гальмуванням реформ або їхнім впровадженням без урахування європейських стандартів, проблемою вибіркового застосування судочинства та відсутністю реальної співпраці між владними інститутами і громадянським суспільством.

«Євросоюз упродовж кількох років здійснював програму підтримки реформ в Україні. Однак нині склалась така ситуація, що ми змушені призупинити допомогу. Зокрема, ідеться про сферу управління державними фінансами, інші галузі. Адже ті поради і консультації, які надає Євросоюз, в Україні не беруться до уваги – наприклад, ухвалення закону про державну службу», – наголосив Тейшейра.

Водночас, за словами посла, ЄС буде і надалі підтримувати розвиток громадянського суспільства та молодіжні ініціативи в Україні, зокрема українські студенти зможуть навчатися у країнах ЄС за різними освітніми програмами.
XS
SM
MD
LG