Доступність посилання

ТОП новини

Іващенко просить суд призначити експертизу стану його здоров’я


Колишній виконувач обов’язків міністра оборони Валерій Іващенко просить суд призначити проведення судово-медичної експертизи стану його здоров’я. Відповідне клопотання він завив під час засідання Печерського райсуду Києва у його справі.

Іващенко нагадав, що неодноразово звертався до суду та Генеральної прокуратури України щодо необхідності проведення лікування у зв’язку із загостренням у нього хвороби хребта. Він зауважив, що в СІЗО немає можливості проводити нормальне лікування, але водночас він не має можливості отримати належну медичну допомогу поза межами СІЗО.

«Я звертаюся до суду з клопотанням призначити проведення судово-медичної експертизи з обстеження стану мого здоров’я та з’ясування фізичної можливості повноцінно брати участь у судовому процесі та судовому засіданні», – наголосив він.

Валерій Іващенко також попросив суд розглянути питання щодо можливості, з точки зору стану його здоров’я, змінити запобіжний захід на інший, не пов’язаний із утриманням під вартою, оскільки це виключає вільний доступ до медичної допомоги.
XS
SM
MD
LG