Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко називає умови свого ув’язнення «бутафорськими»


Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко називає дії влади з демонстрації умов її ув’язнення та можливого лікування «показухою» та проявом «садизму».

Відповідну заяву було опубліковано на сайті партії «Батьківщина», також її під стінами харківської колонії, де відбуває покарання Юлія Тимошенко, зачитала її донька, Євгенія.

«У Качанівській колонії, а тепер уже і в лікарні «Укрзалізниці» що не день – то «відкриті двері», прес-конференції, брифінги, екскурсії, презентації, виставки нових меблів та інші демонстративні «бієнале». Така відверто безсоромна «показуха» страшна і огидна. Забрати у мене безпідставно і незаконно найдорожче, що даровано Богом – особисту свободу - і при цьому розповідати, що мені тут краще, аніж на волі – це філософія садиста», - заявляє Юлія Тимошенко.

Вона заявила, що їй не потрібні ні «комфорт», ні «сервіс» від нинішньої влади, коли «мільйони людей» не мають доступу до необхідної медичної допомоги.

Тимошенко заявила, що вона відмовляється від «створених бутафорських умов в лікарні «Укрзалізниці» та вимагає, щоб все це використали для лікування хворих дітей.

А щодо її власного лікування, то вона вимагає «виконання рекомендацій незалежних лікарів і рішення Європейського суду з прав людини на загальних засадах».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG