Доступність посилання

ТОП новини

Торговельний центр на Андріївському узвозі у Києві не будуватимуть – заява компанії


Компанія «ЕСТА Холдинг», що є частиною донецької групи СКМ, ухвалила рішення створити малоповерховий арт-простір на вулицях Фролівська 9-11 і Боричів Тік, 35 у Києві – замість реалізації проекту будівництва торгово-офісного центру. Про це інформує «Інтерфакс-Україна» з посиланням гендиректора холдингу Миколу Нестеренка.

«Замість торгово-офісного центру ми запропонували міській владі збудувати на території колишньої фабрики «Юність» малоповерховий арт-простір, що повністю зберігає дух Андріївського узвозу», – сказав Нестеренко.

За його словами, компанія готова протягом найближчого місяця винести проект організації такого арт-простору на всебічне громадське обговорення, а після завершення будівництва передати його в управління міськими громадськими та творчими організаціями.

Він також наголосив, що всі демонтажні роботи виконуються на підставі отриманих від київської влади дозволів і не зачіпають розташованих на території фабрики «Юність» історичних будівель.

Микола Нестеренко повідомив, що «ЕСТА Холдинг» ще місяць тому звернулася в КМДА з проханням підібрати холдингу інший майданчик у Києві для будівництва торговельного центру, а також з ініціативою перепрофілювати наявний на сьогодні проект під будівництво некомерційного малоповерхового арт-простору, погодженого з місцевими громадами та творчими організаціями.

Напередодні стало відомо, що у Києві на Андріївському узвозі знесли 3 історичні будівлі. Це сталося без відома громадськості – нині узвіз перекритий у зв’язку з реконструкцією.

Сьогодні у Києві під стінами столичного офісу СКМ очікується акція протесту з огляду на останні події на Андріївському узвозі. Окрім того, мітинг проти забудови узвозу запланований також на суботу.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG