Доступність посилання

ТОП новини

Розслідування справи Оксани Макар завершено – Катеринчук


Головне слідче управління МВС України завершило розслідування убивства Оксани Макар. Про це Радіо Свобода повідомив народний депутат, адвокат матері загиблої дівчини Микола Катеринчук.

Точної дати початку судових засідань у справі він не назвав, однак припустив, що вже за місяць справу буде передано до суду. «Після завершення слідства починається процесуальний етап ознайомлення з матеріалами справи сторонами захисту та обвинувачення. Чи буде сторона захисту зловживати термінами, відведеними для ознайомлення з матеріалами справи, ми не знаємо. Ми так передбачаємо, що це буде за місяць – за місяць справа вже буде у суді», – зазначив він.

Микола Катеринчук також розповів, що психологічний стан матері загиблої нестабільний. «Вона постійно плаче. Ми будемо цим спеціально займатися, щоб підготувати її психологічно до участі у судових засіданнях. Вона відмовляється спілкуватися з журналістами. Після того, як мине 40 днів (із дня смерті Оксани Макар – ред.), я думаю, матері буде, що сказати», – додав він.

8 березня в Миколаєві троє чоловіків зґвалтували, а потім, щоб приховати сліди злочину, душили та спробували спалити живцем 19-річну Оксану Макар. Підозрюваних у скоєнні злочину незабаром затримали.

Оксану Макар, яка вижила після отриманих травм, але отримала опіки 55% тіла, шпиталізували у центр термічної травматології у вкрай тяжкому стані. 16 березня її доправили в Донецький опіковий центр. Однак 29 березня Оксана Макар померла. Лікарі наголосили, що отримані травми від самого початку були несумісні з життям.

За фактом скоєного міліція спочатку порушила справу про замах на вбивство, однак після смерті Оксани Макар справу перекваліфікували на статтю про умисне вбивство.
XS
SM
MD
LG