Доступність посилання

ТОП новини

Донеччани принесли сміття під офіс Ахметова


Активісти поклали будівельне сміття перед входом до офісної будівлі «СКМ» Ріната Ахметова, Донецьк, 11 квітня 2012 року
У Донецьку в середу ввечері неподалік від площі Леніна біля офісу групи «СКМ» Ріната Ахметова пройшла акція протесту. Десяток активних донеччан висловили незадоволення знесенням кількох будівель у Києві на Андріївському Узвозі.
Плакат «Руйнація не дорівнює реставрація»
Плакат «Руйнація не дорівнює реставрація»

Ці люди тримали плакат «Руйнація не дорівнює реставрація» та вигукували гасла на кшталт: «Андріївський Узвіз не дамо під зніс». Активісти також поклали будівельне сміття перед входом до офісної будівлі.

Євген Семехін, кординатор акції, зазначив в коментарі для Радіо Свобода, що акція є символічною. «Це руїни, з якими зараз зіштовхується кожен донеччанин, точніше, кожен українець на Андріївському Узвозі. Ми хотіли цим передати, що Ахметов, якби він сьогодні був би тут і проходив у свою будівлю, у свій офіс, він би зіштовхнувся з аналогічним», — пояснив Семехін. Активісти вимагали покарати винних за знесення будівель.

Мітингувальники також вимагають заборонити втілення в життя проекту побудови сучасного бізнес-центру на Андріївському Узвозі компанією «ЕСТА Холдинг», яка є частиною групи Ахметова «СКМ». Учасники акції наголосили, що не можна руйнувати зовнішній вигляд історичного місця сучасною архітектурою.

До мітингувальників вийшов спеціаліст з питань зв’язків із громадськістю групи «СКМ» Анатолій Євтушенко та запевнив, що проект вже змінений, а історичних будівель не зносили. «Ось ці будівлі, які були зруйновані, фасади повністю будуть поновлені. І Андріївський Узвіз, він не втратить ніяк у своїй красі чи вигляді. Рішення про те, що ми не будуватимемо там бізнес-центр, було прийняте ще в лютому. Це наша помилка, що ми не вийшли до людей раніше і не сказали, що такого проекту не буде». Він додав, що нові проекти будуть обговорюватися з громадськістю.

По закінченню мітингу активісти сміття забрали, оскільки, за їхніми словами, саме такою була домовленість із міліцією.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG