Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура порушила справу за фактом службової недбалості посадовців Лук’янівського СІЗО


Лук’янівське СІЗО
Прокуратура столиці порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості посадових осіб Київського слідчого ізолятора за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України, повідомив прокурор міста Києва Анатолій Мельник.

Як йдеться в повідомленні на сайті столичної прокуратури, за словами Мельника, «дана справа порушена у зв’язку з неналежним виконанням своїх службових обов’язків працівниками слідчого ізолятора, що призвело до порушення порядку та умов утримання ув’язнених».

Розслідування кримінальної справи доручено слідчому відділу прокуратури міста Києва.

Євгена Домбровського, який був виконувачем обов’язків начальника Київського СІЗО, тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків у зв’язку з проведенням перевірки після виходу фільму «Лук’янівка. Тюрма №1».

За даними прокурора Києва Мельника, ця перевірка триватиме до 13 квітня, і за її результатами столична прокуратура визначатиметься, чи порушувати кримінальну справу.

«Після виходу в ефір 2 квітня передачі на ТВі [у якій розповідалося про умови тримання заарештованих у СІЗО та зловживання персоналу] за дорученням Генерального прокурора відразу прокуратура міста Києва розпочала перевірку за всіма фактами, що там викладені… За моєю вказівкою керівництву пенітенціарної служби в Києві та Київській області сьогодні відсторонено керівника СІЗО від виконання службових обов’язків на період перевірки», – сказав Мельник.

10 квітня виконуючим обов’язки начальника Київського СІЗО призначено Павла Голубовського.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG