Доступність посилання

ТОП новини

Стан Луценка задовільний, аналізи в нормі – головлікар Київської лікарні швидкої


Стан екс-глави міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка задовільний, аналізи в нормі.

Про повідомив головний лікар Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Ткаченко. «Хвороб, що загрожують життю, Луценко Юрія немає. Звичайно, у нього є захворювання, що потребують контролю, певної корекції. Стан аналізів в нормі».

За словами Ткаченка, всі діагнози, які були в Луценка, підтверджуються, при цьому він зазначив, що стан його здоров`я покращився. «Якщо порівнювати рік тому і зараз, то зараз стан значно кращий. Він же тоді й голодував», – сказав Ткаченко.

Головний лікар відмовився озвучити діагноз Луценка. «Діагноз сказати не можу, тому що є письмова заява Луценка Юрія про нерозголошення інформації», – сказав Ткаченко.

Екс-глава МВС Юрій Луценко вже проходив лікування в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. У травні 2011 року його доставили до лікарні з СІЗО на 22-й день голодовки. Тоді, через недоїдання у нього різко загострилися хронічні захворювання.

Сьогодні, 12 квітня, дружина колишнього міністра внутрішніх справ України Луценка Ірина заявила, що її чоловіка в СІЗО заразили вірусним гепатитом TTV під час переливання крові. Вона наголосила, що ця інформація була прихована Державною пенітенціарною службою.
XS
SM
MD
LG