Доступність посилання

ТОП новини

В Україні запускають систему екстреної допомоги 112


У четвер 12 квітня Міністерство надзвичайних ситуацій підписало угоду з американською компанією Hewlett Packard на впровадження в Україні Системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112. До червня вона запрацює у чотирьох містах, що прийматимуть Євро-2012 (Київ, Львів, Донецьк, Харків), а по всій країні система буде запроваджена до кінця 2013 року, повідомив на брифінгу в четвер голова МНС Віктор Балога після підписання угоди.

«Незалежно від того, хто ким працюватиме, але ми запустили систему екстреної допомоги 112 в нашій державі. Розум, логіка взяли гору над бюрократією», – сказав Віктор Балога.

Він додав, що Україна є єдиною країною на пострадянскому просторі після Латвії, яка впровадить систему екстреної допомоги.

Віктор Балога відзначив, що Hewlett Packard має величезний досвід у розбудові системи екстреної допомоги, зокрема, компанія забезпечила 91% впровадження системи 911 у США.

«У нас немає сумнівів, що Україна, працюючи з Hewlett Packard, отримає кращу систему екстреної допомоги. Те, що ця компанія виграла тендер – результат відкритої політики міністерства», – зазначив Балога.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт, який був присутній на церемонії підпиcання, зауважив, що впровадження системи екстреної допомоги в Україні «важливо не тільки для громадян України, не тільки для Євро-2012, а також для всіх туристів, які приїдуть в Україну».

Угода про співпрацю передабачає, що Україна заплатить Hewlett Packard 650 мільйонів гривень. Уряд виділив цього року 450 мільйонів гривень. Сама ж система буде впроваджена протягом 2012-2013 років.

Американська компанія надасть своє програмне забезпечення.

Угоду підписали голова тендерного комітету Олег Цицак та директор ТОВ Hewlett Packard в Україні Сергій Савенко.

Підписання угоди з американською компанією Hewlett Packard
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ
XS
SM
MD
LG