Футбол: «Динамо» відривається від «Шахтаря»

Після суботнього поєдинку чемпіонату України з футболу київське «Динамо» повернулося на першу сходинку турнірної таблиці. У 27-му турі динамівці на своєму полі переграли полтавську «Ворсклу» з рахунком 3:0.

Голи у ворота гостей забили Артем Мілевський, Карлос Корреа і Андрій Шевченко.

В активі «Динамо» стало 70 очок. Донецький «Шахтар» має на три очки менше, але може зрівнятися з киянами, якщо в понеділок у Луганську переможе «Зорю».

Тим часом, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України задовольнив апеляційну скаргу київського «Динамо» на другу жовту картку півзахисника Дениса Гармаша, отриману у матчі 26-го туру чемпіонату України проти донецького «Шахтаря».

7 квітня «Шахтар» обіграв на своєму полі «Динамо» з рахунком 2:0 і наздогнав лідера чемпіонату в турнірній таблиці. Арбітр тієї зустрічі Юрій Вакс вилучив Дениса Гармаша на 41-й хвилині. Обидва свої м’ячі донецький клуб забив у другому таймі, перебуваючи в чисельній більшості.