Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську вдвадцяте відкрили Міжнародний фестиваль молодіжних театрів


У Дніпропетровську сьогодні ввечері стартував ювілейний, двадцятий, Міжнародний фестиваль молодіжних театрів «Рампа-2012», повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Відкрили конкурсну програму три театри з різних міст – волгоградський «Конфітюр» із Росії, постійний учасник фестивалю, дніпропетровський «Крупний план» та запорізький «Будильник», для якого цей приїзд на «Рампу» став ювілейним, десятим.

У подальші конкурсні дні, до суботи, за інформацією організаторів, глядачі побачать вистави ще 13 молодіжних театрів з України, Росії, Білорусі. За вимогами конкурсу, всі театральні трупи – аматорські.

У суботу, як очікується, відбудеться гала-концерт учасників і вшанування переможців: голова журі, український актор і режисер Володимир Талашко вручить головний приз «Рампи» – традиційну статуетку «Пальчики».

Того ж дня знайдуть своїх володарів й інші нагороди «Рампи» – за найкращу режисуру, сценографію, найкращу жіночу й чоловічу ролі тощо.

За словами членів оргкомітету, «з року в рік фестиваль якісно зростає»: якщо у перші роки на сцені в основному були легкі комедії та жартівливі сучасні мініатюри, то зараз у конкурсній програмі побільшало психологічних драм і класики.

Фестиваль молодіжних театрів «Рампа» у Дніпропетровську вперше провели 1993 року. Його організатори – Дніпровська спілка молоді та облдержадміністрація.
XS
SM
MD
LG