Доступність посилання

ТОП новини

Набули чинності нові правила перетину кордону між Україною та Росією для мешканців прикордоння


Набула чинності угода про порядок перетину українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації. Про це інформує прес-служба МЗС України.

Відтепер жителі прикордонних регіонів обох держав можуть перетинати спільний кордон у міжнародних, міждержавних і місцевих пунктах пропуску того регіону, жителями якого вони є, а також можуть перебувати на території суміжної держави в межах регіону, до якого вони в’їхали через місцевий пункт пропуску, без реєстрації та заповнення міграційних карток терміном до 90 днів.

«Жителі прикордонних регіонів можуть перетинати кордон пішки, велосипедами, мотоциклами, гужовим і легковим транспортом, човнами, які їм належать, а також автомобільним і поромним транспортом загального користування міждержавного сполучення в межах прикордонних регіонів, а також можуть переміщувати через кордон товари, не призначені для виробничої або іншої комерційної діяльності, у кількості, що не перевищує передбачених законодавством сторін норм ввезення (вивезення) товарів без сплати митних зборів і податків», – мовиться у повідомленні міністерства.

Дія цієї угоди в Україні поширюється на громадян України, які постійно проживають на територіях Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Верховна Рада ратифікувала цю угоду 22 лютого. Президент України Віктор Янукович підписав документ 13 березня.
XS
SM
MD
LG