Доступність посилання

ТОП новини

Президент Афганістану хоче від США по 2 мільярди на рік


Президент Афганістану Хамід Карзай заявив сьогодні, що його уряд потребуватиме не менш як по 2 мільярди доларів щороку від Сполучених Штатів після того, як 2014 року США виведуть із Афганістану свої війська.

Як сказав він, виступаючи з промовою в Кабулі, США мають визначити, які суми збираються надавати Афганістанові за угодою про стратегічне партнерство, про укладення якої країни нині домовляються.

Карзай також попередив ісламістський повстанський рух «Талібан», що його напади тільки продовжать присутність іноземних військ в Афганістані.

Уряд Афганістану на переговорах про укладення угоди про стратегічне партнерство зі США вже домігся виконання двох зі своїх головних вимог – повного контролю за в’язницями в країні і припинення неоголошених нічних рейдів американських військ по домівках підозрюваних ними афганців.

Кабул і Вашингтон сподіваються, що угоду, яка має на меті оформити продовження відносин Сполучених Штатів Америки і Афганістану після виведення з країни всіх американських бойових військ наприкінці 2014 року, вдасться підписати ще до травневого саміту НАТО.
XS
SM
MD
LG