Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко готовий віддати записи про вбивство Щербаня спецслужбам інших країн


Колишній працівник Управління Державної охорони України Микола Мельниченко заявляє, що якщо його записи про вбивство депутата Верховної Ради Євгена Щербаня не зацікавлять українську сторону, він готовий передати їх Федеральному бюро розслідувань США або ізраїльським спецслужбам.

На плівках нібито фігурує прізвище Олександра Мільченка на прізвисько Матрос, причетного до вбивства Щербаня, який помер за нез’ясованих обставин після повернення в Україну з Угорщини.

«На записах, які у мене є, зафіксовано чимало інформації, що кидає світло на цей злочин. У кабінеті президента Леоніда Кучми детально доповідали всі обставини цього злочину. Зокрема, хто замовник, хто виконавець, як переказували гроші», – сказав Мельниченко в інтерв’ю одній з українських газет.

Раніше Мельниченко заявив, що готовий надати інформацію про вбивство депутата Верховної Ради Щербаня синові вбитого, Генеральній прокуратурі України та адвокатам екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, яку підозрюють у причетності до цього злочину.

Депутата Верховної Ради Євгена Щербаня розстріляли 3 листопада 1996 року в аеропорті Донецька. Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну.

У квітні 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив до довічного ув'язнення вбивцю депутата Вадима Болотських. Син Євгена Щербаня, депутат Донецької облради Руслан Щербань 4 квітня 2012 року заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-прем'єрів Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка до вбивства його батька.
XS
SM
MD
LG