Доступність посилання

ТОП новини

Захист Тимошенко просить суд продовжити розгляд справи після її одужання


Захист Юлії Тимошенко просить суд продовжити розгляд справи щодо діяльності корпорації ЄЕСУ після одужання колишнього прем’єра. Відповідне клопотання на засіданні Київського райсуду Харкова подав адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Він наголосив, що таке прохання сторони захисту можна сприймати як завгодно, однак все одно Юлія Тимошенко нині у такому стані, коли брати участь у судових засіданнях вона не може. Він також послався на висновки іноземних лікарів, оприлюднені після їхнього візиту у колонію у лютому.

Натомість народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесниченко, який також присутній на засіданні, заявив, що у судових процесах іноді беруть участь і люди в інвалідних візках. Водночас один із прокурорів у справі Вікторія Калита наголосила журналістам, що рішення про участь Тимошенко у судовому засіданні ухвалюватимуть лише після відповідних висновків фахівців пенітенціарної служби.

Прокурор також наголосила, що справа, порушена проти Тимошенко, є кримінальною, а не політичною, і доказів провини колишнього прем’єра зібрано достатньо.
XS
SM
MD
LG