Доступність посилання

ТОП новини

Росія пропонує Україні не стягувати податків із вантажів, призначених для ЧФ у Криму


Заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін
Москва пропонує Києву звільнити від оподаткування вантажі, що надходять до Криму в інтересах підрозділу російського Чорноморського флоту. Про це інформує «Інтерфакс» із посиланням на заступника голови МЗС Росії Григорія Карасіна.

Як наголосив Карасін після зустрічі з першим заступником голови МЗС України Русланом Демченком, митне оформлення вантажів, які надходять до Криму в інтересах підрозділів російського Чорноморського флоту, є одним зі злободенних питань. «Йдеться не лише про процедурні питання оформлення таких вантажів, а й про нарахування податків на їх ввезення. На рік на це йде 10-15 мільйонів доларів», – повідомив заступник російського міністра.

У МЗС Росії вважають, що такий стан справ є «невиправданим, насамперед із правової точки зору».

Григорій Карасін повідомив, що на зустрічі російська сторона «висунула конструктивну, як здається, пропозицію – привести питання оформлення вантажів у відповідність до базових угод щодо флоту та законодавства України, що дасть змогу очистити ввезення таких вантажів від оподаткування». На думку Карасіна, вивільнені кошти або їх частину можна буде спрямувати на розвиток Севастополя та інших населених пунктів, де дислокуються військові частини Чорноморського флоту Російської Федерації.
XS
SM
MD
LG