Доступність посилання

ТОП новини

Луценку відмовили у відведенні судді Медушевської


Колишньому міністру внутрішніх справ Юрію Луценку відмовлено у відведенні головуючої в процесі в кримінальній справі про незаконну організацію стеження за екс-водієм колишнього першого заступника голови СБУ Валентином Давиденком судді Печерського райсуду Києва Ганни Медушевської.

Згідно з рішенням, оголошеним суддею Медушевською, у клопотанні не викладені підстави для відведення. Крім того, Ганна Медушевська відмовилася надати документи, що підтверджують її призначення до участі в процесі Юрія Луценка.

Сьогодні на початку засідання суду Луценко звернувся до судді з відповідним проханням.

«Я спочатку хотів би побачити ваше посвідчення судді, протокол комп’ютерного відбору, яким вас призначено для розгляду справи і чи саме ви призначені комп’ютерним відбором… Я хочу дізнатися, кому я буду давати відповіді», – сказав екс-міністр.

Заслухавши думки сторін-учасниць процесу, суддя на місці ухвалила рішення, в якому радить адвокатам екс-міністра у письмовому вигляді звернутися до голови Печерського райсуду Києва за роз’ясненнями щодо її працевлаштування та посади.

Печерський районний суд Києва сьогодні вдруге розпочав розгляд кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у незаконному прослуховуванні та стеженні за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Давиденка в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.
XS
SM
MD
LG