Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісія хоче пояснень щодо Тимошенко


Єврокомісія просить Україну терміново надати пояснення щодо ситуації навколо колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомляють сьогодні українські агентства з посиланням на прес-службу комісара ЄС із розширення і Європейської політики сусідства Штефана Філе.

За цими інформаціями, речники єврокомісара заявили: в Єврокомісії знають про повідомлення, що Тимошенко оголосила голодівку після того, як поскаржилася на жорстоке, за її словами, поводження під час її транспортування з колонії до лікарні 20 квітня.

Там також наполягають надати доступ до Тимошенко «відповідним незалежним особам» та її захисникам на достатньо тривалий період.

Водночас в апараті єврокомісара не стали коментувати це становище, чекаючи на «об’єктивну та варту довіри інформацію», мовиться в повідомленнях.

Раніше сьогодні оприлюднили заяву Тимошенко про те, що, за її словами, до неї під час транспортування з Качанівської виправної колонії до Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» в Харкові 20 квітня лікарні застосували «грубу фізичну силу», завдали «сильного удару кулаком у живіт», «скрутили руки та ноги» тощо, так що вона від болю втратила свідомість. Ці заяви вже спростували в Харківській обласній прокуратурі, Державній пенітенціарній службі і в самій лікарні.
XS
SM
MD
LG