Доступність посилання

ТОП новини
28 листопада 2020, Київ 16:10

Генпрокуратура України: справу про вбивство Оксани Макар передали до суду


Кримінальну справу за обвинуваченням трьох молодих людей у зґвалтуванні та вбивстві з особливою жорстокістю Оксани Макар направлено до Центрального районного суду Миколаєва, заявили в Генеральній прокуратурі Україні.

Як повідомила керівник прес-служби Генпрокуратури Маргарита Велькова, 24 квітня в Генпрокуратуру для затвердження обвинувального висновку надійшла кримінальна справа за обвинуваченням трьох молодих людей у зґвалтуванні та вбивстві Макар.

«25 квітня заступник генпрокурора України обвинувальний висновок у справі затвердив і сьогодні ж справу передано до Центрального районного суду Миколаєва для розгляду по суті», – повідомила Велькова.

10 березня в Миколаєві троє хлопців заманили в квартиру Макар, зґвалтували її, а потім, щоб приховати сліди злочину, придушили і спробували спалити живцем. Дівчина вижила, але перебувала у вкрай важкому стані, їй ампутували руку і стопи. 29 березня Макар померла.

11 березня підозрюваних затримали, проте двох з них відпустили під підписку про невиїзд. Після проведення акції протесту жителями Миколаєва 13 березня були арештовані всі троє співучасників цього злочину. Стосовно підозрюваних були порушені кримінальні справи.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG