Доступність посилання

ТОП новини

Лікарі берлінської клініки Charité готові прийняти Тимошенко


Професор Айнгойпль тримає томографічні знімки Юлії Тимошенко, Берлін, 27 квітня 2012 року
У п’ятницю лікарі берлінської клініки Charité, які брали участь в медичному огляді Юлії Тимошенко, знову підтвердили, що готові прийняти на лікування колишнього прем’єр-міністра України, яка потерпає від болів у спині.

Глава клініки професор Карл Макс Айнгойпль повідомив журналістам на прес-конференції у Берліні: «Ми готові прийняти тут пані Тимошенко, українські відповідні органи повинні бути готовими відкласти виконання вироку принаймні на обмежений час і привезти її до Німеччини».

Професор Айнгойпль також звернувся із закликом до Президента України: «будьте президентом, який несе відповідальність за гуманітарні цінності, і дайте їй (Тимошенко) можливість лікуватися за кордоном у Європі».

13 квітня німецькі медики вдруге відвідали Харків і обстежили Юлію Тимошенко. Відповідаючи тоді на запитання, чи дозволяє нинішній стан здоров’я колишнього прем’єра брати участь у судовому процесі, берлінський лікар зауважив, що для Юлії Тимошенко неприйнятна участь в суді через хворобу.

«Ми не можемо втручатися в юридичні питання. Але з позиції медиків, я вважаю, неможлива її участь в суді, зважаючи на стан здоров’я, який ми побачили сьогодні. Вона не витримає участі в судовому розгляді», – висловив думку Карл Макс Айнгойпль, відповідаючи після візиту в колонію на запитання журналістів у Харкові.
XS
SM
MD
LG