Доступність посилання

ТОП новини

Качанівська колонія відмовила у відвідуванні Тимошенко 25 депутатам


Качанівська виправна колонія у Харкові відмовила 25 депутатам Верховної Ради у відвідуванні колишнього Прем’єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби.

Відповідно до повідомлення, 28 квітня в колонію прибули 28 депутатів Верховної Ради. У це число відомство чомусь, як інформує агентство «Українські новини», віднесло й доньку Тимошенко Євгенію Тимошенко-Карр.

Дозвіл на зустріч із Тимошенко начальник колонії надав тільки парламентарям від фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергію Власенку й Андрію Кожем’якіну, а також доньці Тимошенко Євгенії, які є офіційними захисниками у кримінальній справі проти Тимошенко.

«Іншим народним депутатам були в черговий раз роз’яснені юридичні підстави можливості отримання побачення з Ю.Тимошенко відповідно до внутрішнього розпорядку режимного об’єкта й законодавчих актів України», – зазначається в повідомленні.

При цьому, як зазначає відомство, протягом 3 годин начальник Качанівської колонії був змушений терпіти необґрунтовані нападки депутатів.

Згідно з доповідною начальника колонії, під час візиту 28 квітня окремі депутати Верховної Ради допускали щодо нього погрози, вживали нецензурну лексику й жаргонні вислови, здійснювали психологічний тиск, деякі з них намагалися навіть вчинити протизаконні дії.

У зв’язку з цим Пенітенціарна служба звертається до народних депутатів, журналістів і громадськості не вносити дестабілізацію в роботу установ виконання покарань відомства, не допускати погроз, «нецензурщини» і напруження в оперативній обстановці як Качанівської, так й інших установ пенітенціарної системи.

Раніше колективи Пенітенціарної служби провели 208 зборів після того, як депутат Верховної Ради від фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Пашинський 24 квітня на засіданні парламенту назвав відомство фашистською службою.

27 квітня Пенітенціарна служба звернулася до суду з вимогою зобов’язати народних депутатів-бютівців Сергія Власенка й Сергія Пашинського вибачитися перед відомством за образи.
XS
SM
MD
LG