Доступність посилання

ТОП новини

Росія знову погрожує відповісти на ЄвроПРО «військово-технічними заходами»


Росії наразі не вдається знайти взаємно прийнятних рішень зі США і НАТО щодо розгортання ними в Європі нової системи протиракетної оборони, і становище близьке до глухого кута, заявив сьогодні міністр оборони Росії Анатолій Сердюков.

Виступаючи на міжнародній конференції з питань ПРО в Москві, він заявив: якщо сторони не зможуть домовитися, Росія буде змушена вдатися до «військово-технічних заходів» у відповідь.

Росія вже не вперше стверджує, що розгортання системи протиракетної оборони в Європі порушує ядерний паритет, і Росія цьому протистоятиме. У США й НАТО щоразу запевняють, що розвиток системи протиракетної оборони у Європі не становить загрози для Росії.

США і НАТО заявляють, що створювана в Європі нова система протиракетної оборони має на меті захист від можливого ракетного нападу з боку таких країн, як Іран чи Північна Корея, і не спрямована й за своїми можливостями не може бути спрямована проти Росії. Російські ж політики заявляють, що ця оборонна система становить загрозу безпеці їхньої країни, хоча російські військові стверджують, що вона технічно не здатна протистояти ракетному потенціалові Росії.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG