Доступність посилання

ТОП новини

Влада Дніпропетровська використовує вибухи для заборони масових заходів – громадськість


Слідчі дії на місці вибуху, що стався 27 квітня
Через вибухи 27 квітня влада Дніпропетровська забороняє масові заходи громадських організацій. Про це Радіо Свобода повідомив сьогодні голова Громадської Ради незалежних громадських організацій Костянтин Писаревський.

За його даними, ще 3 травня Громадська Рада незалежних громадських організацій повідомила міського голову Дніпропетровська Івана Куліченка про проведення двох акцій на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та свободи слова, які мали відбутись 11 і 18 травня.

Однак міськвиконком оскаржив ці заявки в Дніпропетровському окружному адміністративному суді. У рішенні суду сказано, що «зібрання мешканців міста у великій кількості в одному місці може бути небезпечним з огляду на події, що сталися у Дніпропетровську 27.04.2012».

Як стверджує Костянтин Писаревський, у кожному із заявлених масових заходів мали брати участь не більше як 150 осіб. Водночас 9 травня біля Вічного вогню та пам’ятника Слави у Дніпропетровську збирались десятки тисяч людей, і тоді суд не побачив ніякої загрози і небезпеки.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську, вздовж центрального проспекту, сталося чотири вибухи. Постраждала 31 особа. Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею «Терористичний акт». Дніпропетровська облдержадміністрація та обласна рада пообіцяли виплатити 2 мільйони гривень винагороди за інформацію, що буде сприяти розкриттю злочинів.
XS
SM
MD
LG