Доступність посилання

ТОП новини

«Переслідування Тимошенко і членів її партії є неприпустимим» – посол США


Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт відвідав колишнього Прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко в лікарні. За словами Теффта, вони з Тимошенко мали півгодинну розмову, однак її деталі є приватною справою.

Як зазначив посол, під час зустрічі він переказав Юлії Тимошенко найкращі побажання від державного секретаря США Гілларі Клінтон.

Теффт заявив, що позиція США у справі Юлії Тимошенко залишається незмінною.
Виборче переслідування пані Тимошенко та членів її партії є неприпустимим
Джон Теффт

«Наша позиція від початку була такою, що виборче переслідування пані Тимошенко та членів її партії є неприпустимим. Ми неодноразово закликали звільнити її. Позиція США завжди офіційна і записується», – сказав Теффт.

«Ми повторюватимемо цю позицію нашим колегам із українського уряду в найближчі кілька днів», – додав він.
Томас Мелія та Джон Теффт
Томас Мелія та Джон Теффт

Заступник керівника Бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США Томас Мелія, який теж зустрівся з Тимошенко, сказав, що екс-прем’єр виглядає досить енергійною.
Вона задоволена медичною допомогою, яку вона зараз отримує
Томас Мелія

«Тимошенко сказала, що вона задоволена медичною допомогою, яку вона зараз отримує. Лікуванням керує німецький лікар Лутц Гармс. Український медичний персонал, який йому допомагає, виконує всі настанови, які він дає. Тимошенко сказала, що вона загалом задоволена діяльністю медичного персоналу», – зазначив Мелія.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році. Вона відбувала покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові. Дев’ятого травня Тимошенко перевели з колонії до ЦКЛ №5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем’єра в ЦКЛ №5 визначає німецький лікар клініки «Шаріте» Лутц Гармс. Одинадцятого травня Тимошенко в лікарні відвідала президент Литви Даля Ґрібаускайте.

Раніше сьогодні не змогли зустрітися з Тимошенко депутат Микола Катеринчук та захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG