Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: канадських парламентарів не пустили до Тимошенко з низки причин


Державна пенітенціарна служба заявила сьогодні, що розглянула, але відповіла відмовою на звернення посла Канади в Україні, що надійшло сьогодні ж, щодо можливості зустрічі делегації депутатів канадського парламенту із засудженою, колишнім Прем’єр-міністром, Юлією Тимошенко з цілої низки причин.

Як мовиться в повідомленні, побачення із засудженими, які перебувають у лікарні, припиняються до їхнього повернення в колонію.Візит не був погоджений із графіком реабілітаційних процедур Тимошенко. До того ж, у запропонований представниками канадської сторони час для побачення вже було заплановано офіційний візит до Тимошенко представників Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи. І, нарешті, пенітенціарна служба звернула увагу, що необхідно також дотримуватись термінів розгляду звернень і запитів, які становлять до 30 днів.

Раніше сьогодні делегація парламенту Канади, яка перебуває в Україні, зокрема, для моніторингу стану дотримання прав людини, повідомила, що не отримала дозволу на зустріч із Тимошенко в лікарні.

Водночас із нею зустрілися співдоповідачі ПАРЄ.
XS
SM
MD
LG