Доступність посилання

ТОП новини

Регіонал Сухий: Трудовий кодекс приведе українські умови праці до європейських


Затягування ухвалення нового Трудового кодексу вигідне тим, хто не бажає приведення українських умов праці до європейських стандартів. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Ярослав Сухий, повідомили в прес-службі Партії регіонів.

«Ті, хто критикують новий Трудовий кодекс, не просто неуважно його читали – вони в очі його не бачили. Це група політичних лузерів, яка займається звичайнісіньким шельмуванням для того, щоб нагадати людям про себе», – заявив Сухий.

«Новий Трудовий кодекс законодавчо закріпить 40-годинний робочий тиждень, бо зараз існують неприпустимі ситуації, за яких люди працюють з ранку до ночі і чисто фізично не встигають виспатись. Ми повинні заборонити таку нещадну експлуатацію раз і назавжди, бо саме через це відбувається безліч нещасних випадків, від яких страждають не лише самі робітники, а й люди, яким вони надають послуги», – зауважив Сухий.

21 травня біля Верховної Ради відбулася акція протесту проти ухвалення Трудового кодексу. У профспілках заявляють, що проект Трудового кодексу враховує виключно інтереси роботодавців, і вимагають прибрати з проекту антиконституційні положення.
XS
SM
MD
LG