Доступність посилання

ТОП новини

Мірошниченко не впевнений, що в Раді достатньо голосів для ухвалення мовного закону


Представник Президента України у парламенті, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко не впевнений, що у більшості є достатня кількість голосів для ухвалення мовного закону.

«Зараз, виходячи з тих заяв, які були у залі, я не можу однозначно стверджувати, що голоси були б набрані. Я не можу цього стверджувати», – зауважив Мірошниченко.

Водночас, він нагадав слова лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що розгляд питання має бути завершений.

«Ви знаєте, що для Партії регіонів це питання є принциповим у контексті виконання її передвиборних обіцянок. І дуже часто ми стикалися із ситуацією, коли наші колеги з опозиції у залі Верховної Ради закликали нас не загострювати питання, які розділяють, а, виходячи на ток-шоу, вони, звертаючись до наших виборців, дорікали нам, що ми не виконуємо своїх передвиборних обіцянок», – наголосив Мірошниченко.

Він наголосив, що для Партії регіонів дуже принциповим є факт голосування за цей законопроект. Водночас Мірошниченко сказав, що сподівається на діалог щодо мовного питання.

Учора, 24 травня, розгляд законопроекту про засади мовної політики не відбувся. У Верховній Раді сталася бійка представників фракції Партії регіонів із депутатами від «БЮТ-Батьківщини» та НУНС, які протестували проти мовного закону «регіоналів». Сьогодні, 25 травня, після погоджувальної ради з лідерами фракцій Литвин запропонував парламенту ухвалити рішення про саморозпуск.
XS
SM
MD
LG