Доступність посилання

ТОП новини

Генеральний секретар НОК України Геращенко склав свої повноваження


Володимир Геращенко
Генеральний секретар Національного олімпійського комітету України Володимир Геращенко, якого звинуватили у спекуляції квитками на цьогорічну літню Олімпіаду в Лондоні, у п’ятницю склав свої повноваження, повідомили в понеділок у прес-службі НОК України.

25 травня відбулося засідання юридичної комісії Національного олімпійського комітету, яка розробила рекомендації Виконавчому комітетові НОК України щодо принципів створення комісії з розслідування ситуації та внесла кандидатури до її складу.

Того ж дня президент НОК Сергій Бубка скликав позачергове засідання Виконкому НОК. За підсумками засідання був затверджений поіменний склад спеціальної комісії, до якої увійшли представники трьох авторитетних юридичних інституцій.

Після засідання Виконкому генеральний секретар НОК Геращенко склав свої повноваження. Разом із тим він запевнив у готовності до співпраці у розслідуванні справи.

Британська телерадіокомпанія «Бі-Бі-Сі» за результатами свого розслідування заявила, що генсекретар НОК України пропонував продати квитки на літню Олімпіаду в Лондоні на суму в кілька тисяч фунтів. У Великій Британії продаж квитків на Олімпійські ігри на «чорному» ринку є кримінальним злочином, за який передбачено штраф. Сам Геращенко стверджує, що нічого протиправного не чинив.
XS
SM
MD
LG