Доступність посилання

ТОП новини

«Народна самооборона»: пенітенціарна служба спотворює інформацію про стан Луценка


Луценка утримують у СІЗО з грудня 2010 року
У «Народній самообороні» вважають, що Державна пенітенціарна служба навмисно спотворює інформацію про стан здоров’я колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, зокрема щодо інфікування його вірусним гепатитом. Про це йдеться у заяві партії.

«Пенітенціарна служба браво відзвітувала, що медична комісія МОЗ у складі професорів 14 разів оглядала Юрія Луценка у межах Лук’янівського СІЗО. При цьому прес-служба держоргану через забудькуватість не уточнила, що у професорів щоразу на руках були результати аналізів крові, де було чітко вказано наявність у крові Юрія Луценка вірусного гепатиту TTV, що було виявлено ще у вересні 2011 року», – йдеться у заяві.

У «Народній самообороні» наголошують, що при цьому пенітенціарна служба «не забула нагадати, що у Луценка не виявлено гепатиту С і раніше виявлено не було».

«Виникає запитання: чому пенітенціарна служба зациклилася на формі гепатиту С, відсутність якого вона приписує Юрію Луценку. Так, наприклад, 15-й огляд Луценка можна забарвити іншими літерами латинського алфавіту – А, В, D тощо», – йдеться у заяві.

«Але при цьому це не змінить правдивої ситуації про те, що Луценко інфікований гепатитом TTV, і це ніяким чином не знімає відповідальності із кожного члена медичної комісії, які оглядали, навіть «динамічно», Юрія Луценка як у СІЗО, так і в лікарні швидкої медичної допомоги, де не у всіх палатах є металопластикові вікна», – наголосили у «Народній самообороні».

У пенітенціарній службі сьогодні повідомили про те, що Луценко відмовився від медичного огляду через недовіру до лікарів. Там також наголосили, що гепатиту С, про який раніше казали родичі Луценка, у колишнього міністра під час попереднього огляду виявлено не було.
XS
SM
MD
LG