Доступність посилання

ТОП новини

Урядовці Франції бойкотуватимуть Євро-2012 в Україні – міністр


Жоден член уряду Франції не приїде на матчі чемпіонату Європи з футболу до України, заявила в четвер міністр молоді і спорту Франції Валері Фурнейрон.

За її словами, ще в середу Міністерство закордонних справ Франції повідомило про це українську сторону.

Як наголосила міністр, таку позицію Франція зайняла з огляду на занепокоєння щодо європейських цінностей в Україні, особливо у світі становища навколо колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Президент Франції Франсуа Олланд іще тиждень тому дав знати, що може бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні й попри те, що збірна Франції саме в Україні грає три перші матчі чемпіонату, а потенційно і чвертьфінал. Він заявив тоді, що «дуже любить футбол», але «те, що відбувається в Україні, становить проблему», маючи на увазі ситуацію з Тимошенко.

Європейський Союз не став ухвалювати одностайного бойкоту української частини Євро-2012 через Тимошенко, але ціла низка урядовців Євросоюзу і країн-членів ЄС уже заявляла, що не стане приїжджати до України на матчі чемпіонату. Зокрема, про це заявляли в Європейській комісії, в Австрії, Бельгії та Іспанії. А представники влади ще кількох країн, зокрема, Великої Британії і Німеччини, чи президент Європарламенту та генсекретар НАТО, заявили про можливість такого бойкоту.
XS
SM
MD
LG