Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відкрилось «Європейське містечко»


Під час відкриття «Європейського містечка» в Києві 2 червня 2012 року
Церемонія відкриття «Європейського містечка» в Києві за участю посла ЄС Тейшейри, посла ФРН Гамзета і голови КМДА Попова
Церемонія відкриття «Європейського містечка» в Києві за участю посла ЄС Тейшейри, посла ФРН Гамзета і голови КМДА Попова
У Києві в суботу відкрилось «Європейське містечко», створення якого ініціювали представництво Європейського союзу в Україні та Київська міська держадміністрація, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

«Містечко» працюватиме під час турніру Євро-2012, у ньому розміщено великий екран для перегляду футбольних матчів та низку павільйонів, в яких можна ознайомитися з проектами ЄС, що втілюються в Україні.

«Великий м’яч» – приз турніру з футболу між дипломатами
«Великий м’яч» – приз турніру з футболу між дипломатами
У «Європейському містечку» щодня проходитимуть дискусії, круглі столи та мистецькі вечірки, мета яких – ознайомити українців з життям Євросоюзу, його цінностями та досягненнями.

Показовий виступ пса-прикордонника
Показовий виступ пса-прикордонника
Посол ЄС в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра з цього приводу заявив Радіо Свобода: «Проведення турніру Євро-2012 в Україні – це унікальна змога українцям побачити ЄС таким, який він є, а європейським уболівальникам – ознайомитися з історією та культурою України, гостинністю українців… Адже демократичні цінності – це не тільки слова, це вчинки, принципи життя європейських народів, якими вони готові поділитися з українською громадою».

Відкриваючи «Європейське містечко», голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов наголосив: «Тут, у центрі Києва, упродовж місяця представлені проекти і досвід співпраці України та ЄС у більш як одинадцяти сферах. Ми використовуємо для демонстрації проектів виставки, публічні дискусії, діалог між європейськими та українськими експертами».

У суботу, в перший день життя «Європейського містечка», проходять дискусії «Відносини між Україною та ЄС» за участю європейських та українських дипломатів, науковців і молоді. На футбольному полі «Містечка» розпочався турнір між футбольними командами дипломатичних місій «Великий м’яч», а працівники Державної прикордонної служби України у рамках проекту EUBAM показують особливості своєї повсякденної роботи.
XS
SM
MD
LG