Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: про помилування Тимошенко можна буде говорити лише після рішення суду


Про помилування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко можна буде говорити лише після завершення судового процесу у її справах. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю The Time Magazine.

«Вони (питання про помилування – ред.) можуть з’явитися, коли завершиться судовий процес. Коли це закінчиться, коли суди ухвалять свої рішення, зокрема Європейський суд із прав людини, потім це питання помилування перебуватиме у повноваженнях президента. І коли настане цей момент, є процедура для цього», – зазначив глава держави.

«Але доки суди не ухвалили своїх рішень згідно з прозорою і законною процедурою, я не в змозі це зробити», – наголосив Янукович. При цьому у відповідь на запитання, чи справді він хоче так зробити, Президент сказав: «Звісно. Звісно, хочу».

«Найпростіше рішення – просто дозволити Тимошенко вийти (з в’язниці – ред.). Моя реакція на це така: я не можу діяти поза рамками закону. Президент не має таких інструментів. Мені доведеться зробити все за законом», – сказав Віктор Янукович.

Раніше Президент неодноразово заявляв про те, що питання помилування Юлії Тимошенко залежить від встановленої законом процедури.

Водночас сама Тимошенко вже заявляла, що не проситиме у Віктора Януковича про помилування.
XS
SM
MD
LG