Доступність посилання

ТОП новини

У Черкасах відбудеться траурна хода на честь дня народження Януковича


Намет Об’єднаної опозиції «прикрашають» фото затримання «беркутівцями» активістів черкаського «мовного Майдану»
Сьогодні у Черкасах відбудеться траурна піша хода на честь дня народження Президента України Віктора Януковича. Організатори планують пройти кілька кварталів від Європейської площі центральною алеєю бульвару Шевченка в чорному одязі та із заклеєними ротами. На Соборній площі перед Черкаською облдержадміністрацією ініціативні черкасці обіцяють презентувати Януковичу символічний подарунок – вінок.

«Ми вирішили подарувати Президентові такий подарунок – вінок. Це звичайний вінок, який ми занесемо під будинок Черкаської облдержадміністрації. Ми не заважатимемо рухові транспорту – ітимемо центральною алеєю до Соборної площі», – каже співорганізатор ходи Сергій, представник ВО «Свобода».

Незважаючи на знесення «беркутівцями» наметового містечка захисників української мови 6 липня, наразі на Соборній площі Черкас знову стоять кілька наметів протестувальників. Учора поруч із наметами опозиціонерів на площі з’явилися 15 наметів Партії регіонів. Агітатори регіоналів, переважно молодь, роздають політичні газети про діяльність голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба та «будівництво нової Черкащини».

Намети регіоналів затуляють Соборну площу
Намети регіоналів затуляють Соборну площу


Обабіч наметового містечка черкасців агітують представники партії Королевської
Обабіч наметового містечка черкасців агітують представники партії Королевської
XS
SM
MD
LG