Доступність посилання

ТОП новини

Рівень довіри інвесторів до України залишається дуже низьким – дослідження


У II кварталі 2012 року індекс інвестиційної привабливості України залишився майже на такому ж низькому рівні – 2,19 балів із п'яти можливих, як і у I кварталі (2,18).

Про це йдеться в повідомленні Європейської бізнес асоціації, з посиланням на результати дослідження настроїв інвесторів, яке проводиться за підтримки компанії InMind із 2008 року.

Згідно з повідомленням, рівень привабливості країни для інвесторів продовжує знаходитися на найнижчих позиціях за всю історію дослідження.

На думку респондентів – 115 топ-менеджерів компаній-членів Європейської бізнес асоціації, основними причинами стабільно низького рівня інвестиційної привабливості країни є посилення тиску на бізнес із боку владних структур, фаворитизм, складне адміністрування податків і корупція.

Європейська бізнес асоціація неурядова організація, що об’єднує близько 900 європейських, міжнародних і вітчизняних компаній, які працюють в Україні.
ЄБА була створена в 1999 році. Оцінка індексу інвестиційної привабливості України проводиться ЄБА за підтримки дослідницької компанії InMind. Індекс розраховується на основі регулярного моніторингу оцінок інвестиційного клімату України першими особами компаній-членів Асоціації.
XS
SM
MD
LG