Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі на флешмобі до дня народження Януковича міліціонер розбив камеру журналісту


В Одесі дільничний інспектор Приморського РВВС із двома помічниками перешкоджав журналістам у висвітленні флешмобу з нагоди дня народження Президента України Віктора Януковича.

Як розповів один із учасників флешмобу, слова якого передає агентство УНІАН, біля будівлі облдержадміністрації люди співали пісні, їли київський торт, пили дитяче шампанське і заочно презентували Януковичу спільний подарунок – листівку з мишеням і величезну хутряну шапку.

Несподівано до групи репортерів, які фіксували подію на відеокамери, підійшов старший лейтенант з двома «громадськими помічниками» в цивільному одязі, які почали перешкоджати роботі репортерів. Зокрема, одягнений у форму дільничний інспектор і його супутники стали вимагати від репортерів припинити відеозйомку акції городян і пред’явити журналістські документи.

Один із репортерів, член НСЖУ Олександр Городилов пред'явив у розкритому вигляді журналістське посвідчення, проте міліціонер захотів його також сфотографувати. У цей самий момент інспектор міліції різким рухом вибив із рук репортера відеокамеру і кинув її на тротуар, а його супутники погрожували учасникам акції та журналістам тим, що примусово «доставлять в райвідділ», і вимагали припинити відеозйомку флешмобу.

Коментуючи інцидент біля будівлі ОДА, керівник Відділу громадських зв'язків Управління МВС України в Одеській області Владимир Шаблієнко заявив, що за цим випадком проводиться службова перевірка і до винуватця події будуть застосовані суворі заходи дисциплінарної дії.
XS
SM
MD
LG